Založ si blog

Konšpiračná teória o zamestnanosti na Slovensku

Jednoduchým spojením dvoch súčasných javov je možné sformulovať peknú konšpiračnú teóriu. Ak to tu ešte nezaznelo. Týmito javmi sú prijímanie utečencov a súčasné zvyšovanie zamestnanosti.

Ako najlepšie presvedčiť obyvateľov o tom že utečenci sú nám potrební ? Tým že sa zvýši zamestnanosť a zamestnávatelia sú nútení brať aj cudzincov. Alebo utečencov -veď to bol a je základ demagógie že nám vraj potrebné zvyšovanie populácie zabezpečia iba oni.

Normálny štát by asi podporoval vlastných a snažil sa zabezpečiť mladým ľuďom lacné byty aby si mohli zakladať rodiny, no súčasná abnormálna doba masíruje k názoru stavať domy pre cudzincov (či sociálne prípady ľudí ktorí k reprodukcii nepristupujú zodpovedne).

Naozaj sú správne toľké náreky nad starnúcim obyvateľstvom ? Už neexistuje vývoj zvyšovania produkcie za použitia mechanizmov a robotizácie ?

Verme že keď budeme nútení prijať cudzincov, ostanú nám tu nielen oni ale aj firmy kvôli ktorým prišli.

Dúfam tiež že sa nedožijeme situácie keď budú nové komunity brojiť proti tomu aby robili na nejakých „cudzích“ dôchodcov. Na nejakých odlišných starých neveriacich ľudí, ktorí ak chcú vyžiť nech si predajú svoje veľké domy, veď „my sa tlačíme v početných rodinách v malých bytoch“.

Našim hudobným géniom

08.08.2018

Bude tomu rok ako zomrel Marián Varga a vyše desať od smrti Karla Svobodu. V smútku po ich smrti vyšli aj správy „odišiel nám hudobný génius“. S podobným hodnotením však asi treba narábať viac »

Obhajoba smrekov

02.08.2018

Dovoľte mi vyjadriť niečo na obhajobu týchto krásnych stromov. Hnevá ma že sú toľko odsudzované a prenasledované lebo sa polámu vo víchriciach v klíme ktorú v čase ich vysádzania ani nemohli viac »

Mešita v Pohode ?

06.07.2018

Nebol som nikdy na Pohode, no zaujalo ma stavanie mešity počas tohto festivalu. V rámci povzbudenia otvorenosti a tolerancie iných kultúr a náboženstiev, na ktoré by sme si už mali zvykať... viac »

SR NRSR prášok polícia vchod uzavretie BAX

V Bratislave zavraždili 58-ročnú ženu

20.08.2018 22:40

Podozrivého policajti po pár minútach pátrania zadržali.

janov, most

Experti varovali vo februári o korózii Morandiho most, kompetentní ich ignorovali

20.08.2018 22:13

Ani talianske ministerstvo ani diaľničná spoločnosť nikdy neuvažovali o potrebe obmedziť premávku, odkloniť ťažké nákladné vozidlá či znížiť rýchlosť na moste.

kliešť, encefalitída,

Obrie kliešte z Afriky prenikli aj do časti Európy

20.08.2018 21:32

kliešte prenášajú veľmi vážne ochorenia vrátane škvrnitého týfusu, arabskej a krymsko-konžskej horúčky alebo horúčky Skalistých hôr.

Smrť, utopený, utopenec, utopiť

V rieke Slaná sa utopilo 13-ročné dievča

20.08.2018 21:03

Aj napriek veľkej snahe sa záchranárom nepodarilo dievča oživiť.

myshkin

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 23856x
Priemerná čítanosť článkov: 1256x

Autor blogu

Kategórie